Pagrindinis meniu

2 % GPM

Vaizdo klipai

Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

PrisijungimasSveikinimas Spausdinti
Parašė Šiaulių AŠR vadas Saulius Burškys   
Ketvirtadienis, 11 Kovas 2010 00:59

sv20 metų atkurtai ir nepriklausomai Lietuvos Respublikai. Peržvelgus šį dvidešimtmetį matome, kad mūsų valstybei teko išgyventi daug negandų. Bet nepalūžome iškėlę galvas ėjome toliau įveikdami sunkumus ir negandas. Linkiu ir toliau nenuleidus rankų dirbti mūsų visų Tėvynei Lietuvai.

Tą proga sveikinu visus šaulius su Kovo 11-ąją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, linkiu visokeriopos kloties dirbant Tėvynės labui.

 
Rinktinės šauniausias šaulys Spausdinti
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 07 Kovas 2010 23:35

konkSiekdami populiarinti Lietuvos šaulių sąjungą, stiprinant ryšius tarp apskrities šaulių bei norėdami išsiaiškinti šauniausią, šauliškiausią, veikliausią, kūrybiškiausią, darbščiausią, taikliausią, sportiškiausią, gabiausią rinktinės šaulį. Skelbiame "Šauniausio rinktinės šaulio konkursą". Konkurso nuostatai čia. Pirmojo etapo klausimai čia.

 
Jaunojo šaulio kurso II sesija Spausdinti
Parašė ltn. Arūnas Kuizinas   
Trečiadienis, 03 Kovas 2010 16:55
P1050035Gerbiamieji šauliai, „Jaunojo šaulio“ kurso dalyviai. Artėja antroji mūsų kurso sesija. Sesija, kurioje susipažinsite su dar keliomis naujomis karybos sritimis, bei atsiskaitysite už tai, ko buvote mokomi praeitoje sesijoje.
Primenu, kad šio kurso geriausieji absolventai bus atrinkti į tolimesnį „Instruktoriaus“ kursą ir turės galimybę tapti 6-osios rinktinės padalinių vadais. Todėl kiekvienas iš Jūsų, kiekvieną Jūsų buvimo oro gynybos batalione minutę, būsite „po padidinamuoju stiklu“. Mūsų kursai nebus iš lengvųjų ir jiems įveikti prireiks Jūsų stiprios motyvacijos ir užsispyrimo.
Linkiu gerai pasiruošti artėjančiai sesijai ir atvykti į Radviliškį su gera nuotaika.
 
Žygis, žinioms patikrinti Spausdinti
Parašė Šiaulių AŠR 2 kuopos ne rikiuotės šaulys Ovidijus Ošurkovas   
Trečiadienis, 03 Kovas 2010 16:16

Paskutinį šios baltos ir snieguotos žiemos šeštadienį Šiaulių apskr. gen. P.Plechavičiaus rinktinės šauliai išsiruošė į žygį. Iš anksto apgalvotas žygio planas domino visus žygio dalyvius.

Žygį pradėjome anksti. Ėjome apie 2 kilometrus iki pratybų vietos. Ten pailsėjome ir vadai pravedė žygio apmokymus. Taip pat pakartojome ką buvome išmokę paskaitų metu klasėje. Mokymų metų dar kartą pakartojome veiksmus papuolus į pasalą, puolimo ir žvalgybos.

 
Tytuvėniškiai taip pat minėjo Lietuvai svarbias datas Spausdinti
Parašė Tytuvėnų kuopos ne rikiuotės šaulė Erika Gudaitė   
Trečiadienis, 03 Kovas 2010 16:12

P2163581Jau ne pirmi metai, kaip Šiaulių apskrities 6-osios rinktinės Tytuvėnų 5 kuopos jaunieji šauliai dalyvavo sausio 13-osios minėjimo renginiuose. Šiemet jį pradėjome sausio 9-ąją dieną, Vilniuje tarptautiniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“.

 
Žygis, kovo 11-jai paminėti Spausdinti
Parašė Radviliškio 1 kuopos vadas Pranas Sluckus   
Šeštadienis, 27 Vasaris 2010 09:17

Kovo 11-osios diena, tai - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Tai tas laikas, kai Lietuva išsivadavo iš sovietinės okupacijos gniaužtų.

Šios šventės proga Radviliškio kuopos šauliai, vadovaudami kuopos vado Prano Sluckaus, surengė šventinį žygį Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Žygyje dalyvavo gausus jaunųjų šaulių būrys. Oras buvo gražus, švietė saulė. Laukuose ir miškuose daug sniego, visų šaulių nuotaikos geros. Į žygį išsiruošę šauliai vilkėjo maskuojamaisiais kostiumais.

 
Radviliškio šauliai paminėjo vasario 16-osios šventę Spausdinti
Parašė Radviliškio kuopos vadas Pranas Sluckus   
Šeštadienis, 27 Vasaris 2010 09:16

Visi žinome, kad 1918 m. vasario 16-tą dieną Lietuva tapo nepriklausoma valstybe, išsivadavo iš carinės Rusijos priespaudos.

2010 metais vasario 16-osios šventė garbingai buvo paminėta Mėnaičių ir Balandiškių kaimo sodybose, Radviliškio rajone.

Kodėl buvo pasirinktos šios sodybos?

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 43 iš 47

Rinktinės darbo laikas

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Trimitas

"Trimitas" - šaulių žurnalas. Žurnalas metams kainuoja 8 eurai. Užsisakiusieji dėl atsiėmimo kreipkitės į kuopos vadą ar tiesiogiai į rinktinės štabą. Užsisakyti galima štabe, Lietuvos pašto skyriuose.

TAPK ŠAULIU!

Nuotraukų galerija

Apklausa

Kokia turėtų būti šauliška vasaros stovykla?
 

Lankytojai

Dabar prisijungę

Mes turime 737 svečius online