Pagrindinis meniu

2 % GPM

Vaizdo klipai

Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

PrisijungimasKuršėnų kuopa su vaikais Spausdinti
Parašė Administrator   
Trečiadienis, 24 Kovas 2010 08:11

Šių metų kovo 14d. Kuršėnų 7-tos kuopos šauliai buvom pakviesti į Kuršėnų vaikų globos namus praleist vakaro su vaikais. Prašė padainuot su jais kokių nors lietuviškų dainų. Mūsų kuopoje turime muzikantę todėl nebuvo sunku tai padaryt. Padainavome apie 10 dainų, bet tai nebuvo tik dainavimas, truputi padainuojam, pažaidžiam kokį žaidimą vėl padainuojam. Buvom ir į lauką išėję truputi pasimokyt rikiuotės, ant kalnu pačiuožinėt. Manau mums buvo daugiau džiaugsmo, nei vaikams.

 
Vilniaus šaulių studentų klubas kviečia Spausdinti
Parašė Administrator   
Trečiadienis, 10 Kovas 2010 08:07

Vilniaus šaulių studentų klubas kviečia prisijungti prie elektroninio pašto parašo iniciatyvos!

Kviečiame šias žemiau pateiktas dvi ar tris teksto eilutes skirti Šaulių sąjungai - užsirašyti kokį nors jums
artimiausią šaulišką šūkį ir įdėti nuorodą į Sąjungos interneto svetainę.

 
Sveikinimas Spausdinti
Parašė Šiaulių AŠR vadas Saulius Burškys   
Ketvirtadienis, 11 Kovas 2010 00:59

sv20 metų atkurtai ir nepriklausomai Lietuvos Respublikai. Peržvelgus šį dvidešimtmetį matome, kad mūsų valstybei teko išgyventi daug negandų. Bet nepalūžome iškėlę galvas ėjome toliau įveikdami sunkumus ir negandas. Linkiu ir toliau nenuleidus rankų dirbti mūsų visų Tėvynei Lietuvai.

Tą proga sveikinu visus šaulius su Kovo 11-ąją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, linkiu visokeriopos kloties dirbant Tėvynės labui.

 
Rinktinės šauniausias šaulys Spausdinti
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 07 Kovas 2010 23:35

konkSiekdami populiarinti Lietuvos šaulių sąjungą, stiprinant ryšius tarp apskrities šaulių bei norėdami išsiaiškinti šauniausią, šauliškiausią, veikliausią, kūrybiškiausią, darbščiausią, taikliausią, sportiškiausią, gabiausią rinktinės šaulį. Skelbiame "Šauniausio rinktinės šaulio konkursą". Konkurso nuostatai čia. Pirmojo etapo klausimai čia.

 
Jaunojo šaulio kurso II sesija Spausdinti
Parašė ltn. Arūnas Kuizinas   
Trečiadienis, 03 Kovas 2010 16:55
P1050035Gerbiamieji šauliai, „Jaunojo šaulio“ kurso dalyviai. Artėja antroji mūsų kurso sesija. Sesija, kurioje susipažinsite su dar keliomis naujomis karybos sritimis, bei atsiskaitysite už tai, ko buvote mokomi praeitoje sesijoje.
Primenu, kad šio kurso geriausieji absolventai bus atrinkti į tolimesnį „Instruktoriaus“ kursą ir turės galimybę tapti 6-osios rinktinės padalinių vadais. Todėl kiekvienas iš Jūsų, kiekvieną Jūsų buvimo oro gynybos batalione minutę, būsite „po padidinamuoju stiklu“. Mūsų kursai nebus iš lengvųjų ir jiems įveikti prireiks Jūsų stiprios motyvacijos ir užsispyrimo.
Linkiu gerai pasiruošti artėjančiai sesijai ir atvykti į Radviliškį su gera nuotaika.
 
Žygis, žinioms patikrinti Spausdinti
Parašė Šiaulių AŠR 2 kuopos ne rikiuotės šaulys Ovidijus Ošurkovas   
Trečiadienis, 03 Kovas 2010 16:16

Paskutinį šios baltos ir snieguotos žiemos šeštadienį Šiaulių apskr. gen. P.Plechavičiaus rinktinės šauliai išsiruošė į žygį. Iš anksto apgalvotas žygio planas domino visus žygio dalyvius.

Žygį pradėjome anksti. Ėjome apie 2 kilometrus iki pratybų vietos. Ten pailsėjome ir vadai pravedė žygio apmokymus. Taip pat pakartojome ką buvome išmokę paskaitų metu klasėje. Mokymų metų dar kartą pakartojome veiksmus papuolus į pasalą, puolimo ir žvalgybos.

 
Tytuvėniškiai taip pat minėjo Lietuvai svarbias datas Spausdinti
Parašė Tytuvėnų kuopos ne rikiuotės šaulė Erika Gudaitė   
Trečiadienis, 03 Kovas 2010 16:12

P2163581Jau ne pirmi metai, kaip Šiaulių apskrities 6-osios rinktinės Tytuvėnų 5 kuopos jaunieji šauliai dalyvavo sausio 13-osios minėjimo renginiuose. Šiemet jį pradėjome sausio 9-ąją dieną, Vilniuje tarptautiniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 46 iš 50

Rinktinės darbo laikas

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Trimitas

"Trimitas" - šaulių žurnalas. Žurnalas metams kainuoja 8 eurai. Užsisakiusieji dėl atsiėmimo kreipkitės į kuopos vadą ar tiesiogiai į rinktinės štabą. Užsisakyti galima štabe, Lietuvos pašto skyriuose.

TAPK ŠAULIU!

Nuotraukų galerija

Apklausa

Kokia turėtų būti šauliška vasaros stovykla?
 

Lankytojai

Dabar prisijungę

Mes turime 614 svečius online