Pagrindinis meniu

Apdovanoti šauliai – policijos rėmėjai Spausdinti
Parašė Radviliškio miesto policijos rėmėjų veiklos koordinatorius Radviliškio 1 šaulių kuopos vadas Pranas Sluckus   
Trečiadienis, 29 Vasaris 2012 07:23

Per 2011 metų laikotarpį Radviliškio 1 – os kuopos šauliai – policijos rėmėjai, miesto bei kai kurių seniūnijų policijos rėmėjai, atliko didžiulį darbą padedant policijos pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą. Policijos rėmėjai budi kiekviena mėnesį pagal sudarytą budėjimo grafiką ir suderintą su Radviliškio policijos komisariato Viešosios policijos Viešosios tvarkos skyriaus viršininku Rolandu Venckumi. 2011 metais mieste ir rajone vyko nemažai šventinių renginių, kuriuose kartu su policijos pareigūnais patruliavo, palaikė viešąją tvarką bei rimtį šauliai - policijos rėmėjai.

Per 2011 metus Radviliškio 1 – os kuopos šauliai – policijos rėmėjai pagal sudarytą budėjimo grafiką patruliavo 90 kartu. Iš viso 1080 valandų. Be masinių renginių šauliai bei policijos rėmėjai padeda ieškoti ir dingusiu asmenų. Per 2011 m. dirbdami kartu su Patruliu būrio bei Prevencijos poskyrio pareigūnais, padėjo išaiškinti 64 administracinės teisės pažeidėjus.

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet policijos rėmėjams buvo organizuojami mokymai administracines, baudžiamosios teisės tema, bei kitomis reikšmingomis policijos rėmėjams temomis.

Už aktyvų dalyvavimą padedant policijos pareigūnams Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato padėkos raštas įteiktas Radviliškio kuopos šaulei Deimantei Rimkutei. Taip pat Radviliškio rajono mero padėkos įteiktos šauliui Ignui Stankui ir šauliui Juozui Vismantui.