Pagrindinis meniu

Ištroškę nuotykių ir veiksmo Radviliškio I-osios kuopos šauliai surengė žygį Spausdinti
Parašė Skyriaus vadė A. Balčiūnaitė   
Sekmadienis, 17 Kovas 2013 13:52

Šaltą kovo šeštadienį būrys Radviliškio I-osios kuopos šaulių išsiruošė į žygį. Nors termometras rodė -15 šauliai nepabūgo ir mielai leidosi į kelią. Vadovaujant kuopos vadui Pranui Sluckui ir Šeduvos būrio vadui Gintarui Rimkui bei vedini skyrių vadų M.Buivydo ir L.Vainio nuo savo štabo įvairiomis vietovėmis žygiavome link Linkaičių kaimo. Žygio metu vyko  taktinės pratybos, mokėmes rikiuotės būdus ir kaip įveikinėti kliūtis.

Žygyje dalyvavo daug naujokų ir visai nepatyrusių jaunųjų šaulių, kai kam tai buvo pirmasis žygis gyvenime. Pratybų metu buvome susikaupę ir pasiruošę viskam, nes žinojome, kad kažkur mūsų tyko priešas...  O įveikus 30km ir pasiekus galutinį tašką susikūrėme laužą ir šiek tiek pailsėjome. Nors šaltukas ir grūmojo mums kumščiu bei nudažė žandus raudoniu visų veiduose buvo šypsenos. Atsipūtus po sunkių klampojimų per sniegą ir begiojimo, stovyklavietėje vyresni vadai, jaunuosius šaulius mokė kaip įsirengti patrulio bazę, mokė pasistatyti iš palapinsiaučių palapines.. Visa tai ką mokėmes teoriškai štabe ilgą laiką, tą šeštadienio popietę įvykdėme praktiškai ir išbandėme savo jėgas.

Mačiau laimingus januolių veidus, girdėjau daug juoko... Ir tikrai žinau kad šis žygis mums pavykos ir buvo šaunus. Niekas neverkšleno dėl nutrintų kojų ar žaizdos ant rankos, visi buvo laimingi. Šauliai norėjo mokytis ir patirti kuo daugiau nuotykių.