Pagrindinis meniu

Radviliškio šauliai žygyje „Kiek noriu, tiek einu“ Spausdinti
Parašė Administrator   
Pirmadienis, 28 Balandis 2014 22:15

Paskatinti skyriaus vadės A.Balčiūnaitės ir būrininko L.Vainio šeši Radviliškio I-osios kuopos šauliai, balandžio 26-27 dienomis, išvyko į kasmet vykstantį žygį Kiek noriu, tiek einu“. Atvykę į bazinę stovyklą Luokės kultūros centrą Telšių rajone, šauliai nekantriai laukė pradžios. Keletui šaulių tai buvo pirmasis žygis, pirmasis savęs išbandymas. Pirmąją dieną, kepinant saulei, radviliškiečiai nužygiavo apie 50 km. atstumą.

Naktiniame žygyje, kuris vyko nuo 22h iki 2h nakties, ėjo du vaikinai. Antrąją dieną žygį tęsė ištvermingiausieji. Iš Radviliškio komandos geriausiai sekėsi L.Vainiui ir I.Gurenckiui, kurie per 18h 53 min nužygiavo 103 km. Sekmadienį vykdant uždarymui visiems dalyviams buvo įteikti diplomai ir atminimo ženkliukai. Radviliškio šauliai labai džiaugėsi pasiektais rezultatais ir įgyta patirtimi. Pavargę, bet laimingi ir su plačiomis šypsenomis veiduose šauliai grįžo namo.  

Už suteiktą transportą, nemokamą nuvežimą ir parvežimą, šauliai nuoširdžiai nori padėkoti Radviliškio rajono administracijos direktorei J.Margaitienei ir savo kuopos vadui P.Sluckui už bendradarbiavimą bei rūpinimasi. Šių žmonių dėka Radviliškio šauliai dalyvavo žygyje ir puikiai praleido laiką.