Pagrindinis meniu

2 % GPM

Vaizdo klipai

Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

PrisijungimasŽygis ,,Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais” Spausdinti
Parašė Administrator   
Pirmadienis, 13 Vasaris 2017 23:07

Vasario 11-ąją 6-osios rinktinės šauliai dalyvavo žygyje ,,Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais”, kuris vyko Višakio Rūdoje.

Beveik visi šauliai pasirinko 37 km trasą ir ją įveikė be didelio vargo. Atsiradus sunkumams, šauliai įrodydavo, jog vieni kitiems tikrai yra broliai ir sesės, ir juos išgyvendavo visi kartu, vieni kitiems padėdami. Žygio kontrolės postai buvo susiję su istorija ir tarpukario Lietuvos partizanais: partizanų žūties vietos, vadavietės, paminklai, bunkeriai — kiekvienas žygeivis prisiminė kovą už Lietuvos laisvę ir padarinius. Dėl drėgno oro, kritulių didžioji dalis žygio trasos buvo padengta ledu, dėl šios priežasties ėjimas reikalavo daugiau pastangų, norint stabiliai išsilaikyti, bet buvo apsieita be traumų. Žygio metu šauliai turėjo galimybę sustiprinti savo ryšius tarp kuopų ir aktyviai, kultūringai praleido laisvalaikį, užsitikrino turiningą jo praleidimą.

 

Rinktinės darbo laikas

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Trimitas

"Trimitas" - šaulių žurnalas. Žurnalas metams kainuoja 8 eurai. Užsisakiusieji dėl atsiėmimo kreipkitės į kuopos vadą ar tiesiogiai į rinktinės štabą. Užsisakyti galima štabe, Lietuvos pašto skyriuose.

TAPK ŠAULIU!

Nuotraukų galerija

Apklausa

Kokia turėtų būti šauliška vasaros stovykla?
 

Lankytojai

Dabar prisijungę

Mes turime 40 svečius online