Jaunųjų šaulių asamblėja 2017 Spausdinti
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 12 Balandis 2017 21:18


Balandžio 7-9 dienomis Kaune Lietuvos šaulių studentų korporacija SAJA surengė jaunųjų šaulių asamblėją, kurios metu buvo aptartos svarbiausios esamos problemos ir išrinkti LŠS atstovai LiJOT organizacijoje. Asamblėjoje dalyvavo tik labiausiai motyvuoti jaunieji šauliai iš visos Lietuvos.


  Pirmosios dienos vakaras buvo skirtas susipažinimui tarp dalyvių, organizatorių ir aktyvių žmonių ,kurie padėjo asamblėjos metu. Žaidėme žaidimus, padedančius artimiau pažinti vienas kitą.

  Antroji diena prasidėjo nuo mankštos, kuri pažadino mus visai dienai. Ėjome į Karininkų ramovę, kur oficialiai atidaryta asamblėja. Pradėjome nuo pirmojo diskusinio bloko ,,Komunikuojantis pilietis", iškėlėme netinkamos informacijos viešinimo problemą, ieškojome jos sprendimo būdų. Po pietų perėjome į antrąjį diskusinį bloką ,,Pilietis nekonvencinėje gynyboje". Aptarėme hibridinio, konvencinio ir nekonvencinio karo skirtumus, iškėlėme problemas. Po intensyvių diskusijų pristatėme problemų sprendinius. Vakarėjant turėjome progą susipažinti su miestu pažintinėje kelionėje po Kauną. Vakarą vainikavo smagūs žaidimai, skatinantys kūrybingumą ir pasitikėjimą savimi.

  Trečioji diena prabėgo greitai ir rezultatyviai. Trečiajame diskusiniame bloke ,,Pilietis šaulių sąjungoje" iškėlėme esamas problemas, pateikėme sprendimo būdus. Susipažinome su LiJOT organizacija, išrinkome LŠS atstovus, kurie išsakys šios organizacijos veikloje šaulių poziciją, poreikius ir nuomonę. Džiugu, jog tarp atstovų yra jaunasis šaulys iš mūsų rinktinės - Gustas Dunajevas.

  Visos asamblėjos metu mumis rūpinosi nuostabūs renginio organizatoriai, kurie tiek kartu diskutavo iškeltais klausimais, tiek žaidė linksmus žaidimus. Diskusiniuose blokuose puikiai kelią nušvietė savo sritį išmanantys lektoriai, padėję įsigilinti į diskutuotinas problemas. Motyvuoti ir draugiški dalyviai, smagios pertraukėlės tarp užsiėmimų sudarė puikias sąlygas, dėl kurių nesinorėjo vykti namo, o pratęsti diskusijas rūpimais klausimais. Nuoširdžiai tikiuosi jog Jaunųjų šaulių asamblėja vyks ir kitais metais, renginiu susidomės daugiau jaunųjų šaulių, nes tokiuose renginiuose iškeliami visus šaulius liečiančios problemos, surandami problemų sprendimai, kurie siūlomi LŠS vadovybei.


Tytuvėnų 605 kuopos šaulė Lukrecija Jasaitė