Pagrindinis meniu

2 % GPM

Vaizdo klipai

Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

PrisijungimasVasario 16-osios minėjimai Spausdinti
Parašė Administrator   
Penktadienis, 16 Vasaris 2018 10:13

 

Vasario 15-ąją šauliai dalyvavo minėjimuose.

 

Ryte šauliai vyko į Minaičius, esančius Radviliškio rajone. Renginys buvo skirtas paminėti Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos paskelbimo 69 – ąsias metines. 1949 m., net ir esant okupacijai, pasirašytoji Lietuvos laisves kovos sąjūdžio deklaracija skelbė jog, LLKS prisiima atsakomybę vadovauti nepriklausomos bei demokratinės Lietuvos valstybės atkūrimui, kurioje garantuojamos lygios teisės visiems Lietuvos piliečiams bei užtikrinama socialinė globa, buvo skatinamas pasipriešinimas represijoms. Deklaraciją pasirašė aštuoni partizanai, tačiau nei vienas iš jų nesulaukė išsvajotos Lietuvos laisvės.

Po minėjimo šaulių iniciatyva buvo pravesti šaudymai.

 

Vakare Šiauliuose vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimai. Šią dieną 1918 m. Vilniuje buvo pasirašytas dokumentas, skelbiantis, kad Lietuvos valstybė yra atkuriama.

Šauliai laikė deglus kartu su skautais ir pasieniečiais, o vėliau prisijungė prie bendros eisenos. Džiugu, kad šaulių gausa stebino. Tai, kad jaunimui rūpi Tėvynės istorija, įrodo, kad Lietuvos šaulių sąjunga nukreipia jaunimą tinkama linkme!

 

Rinktinės darbo laikas

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Trimitas

"Trimitas" - šaulių žurnalas. Žurnalas metams kainuoja 8 eurai. Užsisakiusieji dėl atsiėmimo kreipkitės į kuopos vadą ar tiesiogiai į rinktinės štabą. Užsisakyti galima štabe, Lietuvos pašto skyriuose.

TAPK ŠAULIU!

Nuotraukų galerija

Apklausa

Kokia turėtų būti šauliška vasaros stovykla?
 

Lankytojai

Dabar prisijungę

Mes turime 43 svečius online